BAHAR ŞIKLIĞI: DENIM CEKET

Bahar şıklığı: Denim Ceket

BAHAR ŞIKLIĞI: DENIM CEKET

Sabahları serin, gün içerisinde sıcak olan bahar aylarına girmiş bulunmaktayız. Uzun bir kışın ardından dört gözle beklediğimiz bahara nihayet kavuştuk. Yeniden canlanan doğa, çiçek açan ağaçlar, ılık bir hava ve rengarenk vitrinler  ? Bu ayların en güzel yanı ise kış boyunca bize hizmet eden kalın giysilerden ve kabanlardan kurtulmamız bence. Artık yavaş yavaş baharın tazeliğine ve güzelliğine uygun giysiler dolaplardan çıkmaya başladı. Bunların en başında ise denim ceket (kot ceket) var bana göre.

Bahar Şıklığı: Kot Ceket

Bahar Şıklığı: Kot Ceket

Her kadının dolabında en az bir tane vardır kot ceket. Dar kesim, bol kesim, kısa, uzun, taşlanmış, pullu, desenli, renkli… Kot ceketlerin en güzel tarafı ise her tarz ile kombinlenebilmesi. Bu sayede kot ceket ile şık olmak aslında çok basit. Hem bahar aylarının serin saatlerinden korunmak hem de elegant bir şıklığa sahip olmak isteyenlerin vaz geçilmezi. Böyle havalarda benim de en büyük kurtarıcım kot ceketler.

Denim ceket ile doğru kombinler için bir çok stil önerisi var tabii.

İşte size birkaç öneri :

Mini elbise, bot ve kot ceket

Mini elbise, bot ve kot ceket

  • Bahar geldi diye çok sevdiğiniz botlarınızı hemen kaldırmayın ? Bu sezon trend olan mini dantel bir elbise ve kot ceketle rahat bir sokak şıklığını yakalayabilirsiniz.
Uzun elbise ve kot ceket

Uzun Elbise ve Kot ceket

  • Uzun siyah bir elbise ile hafif taşlanmış kısa bir kot ceket oldukça havalı bir stil yakalamanıza yardımcı. Ceketin kollarını kıvırmayı unutmayın.
Etek ve kot ceket

Etek ve kot ceket

 

  • Leopar desenli olup olmaması pek te önemli değil ? Basic beyaz bir t-shirt ile mini dar kesim kot ceket her türlü eteğe ayrı bir anlam katıyor.
Dar pantolon ve kot ceket

Dar pantolon ve kot ceket

 

  • Dar pantolon ile kombinlediğiniz hafif bol kesim kısa bir kot ceket ile sokak şıklığını yakalamak mümkün. Rahat ve oldukça stil…

 

Kot Ceket ile Bahar Şıklığı

Kot Ceket ile Bahar Şıklığı

 

Kot ceketiniz var mı? Eğer varsa dolaptan çıkarmanın, yoksa da bir tane edinmenin tam zamanı. Baharın ılık havasında üşümeden şık olmak, stil sahibi görünmek ve aynı zamanda rahat olmak için baş köşede bulundurulması gereken bir parça…

Baharın tadını doyasıya çıkarabilmeniz dileğiyle…

Etiketler »
, , , , ,
Berna Yenigün
[email protected]

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yöneticisi, BordoRuj.com Kurucusu