SAÇ TRENDLERİ 2016 İLKBAHAR-YAZ

2016 Yaz Saç Trendleri

SAÇ TRENDLERİ 2016 İLKBAHAR-YAZ

Yavaş yavaş yaza yaklaşıyoruz. Uzun bir kışın ardından ruhumuz yaza hazır . Peki ya saçlarımız ? Bir kadın ne kadar şık giyinirse giyinsin bakımsız ve özensiz saçlarla asla yeterince şık olamaz bence. Ne demiş büyüklerimiz.. Evi perde, kadını saç gösterir..

Balıksırtı Dağınık Örgü

Balıksırtı Dağınık Örgü

Bu yaz  rastgele toplanmış ya da örülmüş görünümde saçlar trend. Yani o kuaförden az önce çıktım tarzından uzak durmakta fayda var. Tamamen ya da kısmen balık sırtı örülmüş modeller her saç boyuna uygulanabiliyor. Balıksırtı örmeyi bilmiyorum diye endişelenmeyin.

İşte size 10 adımda balıksırtı saç örgüsü yapılışı:

Balık sırtı saç örgüsü yapılışı

Balık sırtı örgü yapılışı

Uzun saçlarınız varsa sadece at kuyruğu yapmaktan ya da dağınık bırakmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Düzleşticilerin saça verdiği zarar da malum. O yüzden saçlarınızı farklı formlarda örerek şekillendirmeyi deneyin. Hippi modeli de bu yazın trendleri arasında ?

Hippi modeli saç şekillendirme

Hippi modeli

Orta kesim saçlar, bob tarzı ve at kuyruğu. Ayrıca çilek sarısı da bu yazın başlıca saç trendleri arasında. Tüm zamanların vaz geçilmezi su dalgasını da unutmamak gerek. Sağlıklı saçlar için bu yazıma göz atmayı unutmayın.

Sevgiyle ve huzurla kalın.

Berna Yenigün
[email protected]

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yöneticisi, BordoRuj.com Kurucusu