AKSESUAR TRENDLERİ | BOHEM TARZIN CAZİBESİ

2016 Bahar Yaz Aksesuar Trendleri

AKSESUAR TRENDLERİ | BOHEM TARZIN CAZİBESİ

Sanırım ben yazı çok özledim. Tiril tiril bluzler, uçuşan etekler, boncuklu sandaletler, ısıtan güneş, renkli küpeler, bilezikler… Aksesuar denince aklıma hep yaz gelir. Sanki kışın küpe, kolye takılmazmış gibi. Tabi bir de bohem tarzı gelir aklıma ki bu yaz çok trend.

2016 Bahar Yaz Aksesuar Trendleri

2016 Bahar Yaz Aksesuar Trendleri

Bohem tarzın vazgeçilmezleri turkuaz taşı ve gümüş. İki değerli bu kadar mı yakışır biribirine… Bohem kadınların o mistik havasını daha güzel başka ne yansıtabilir ki? Bazı tarzlar var ki moda ile sınırlandırmak haksızlık olur. Bohem olmak karakteristik bir şey bana göre. Ya bohemsindir ya da değilsindir. Sadece moda olduğu için bazı trendleri uygulamak basit taklitçilikten öteye gidemez sanırım.

Ben abartıyı hiç bir zaman sevmedim. Genelde sadelikten yanayım, sanırım biraz sağlamcıyım. Ama bazı kadınlar var ki ne kadar abartırlarsa abartsınlar asaletlerinden hiç bir şey kaybetmiyorlar. Bence onlar, doğuştan bohem kadınlar…

Ama sonuçta yaz geliyor. Biraz abartmakta sakınca yoktur sanırım ? Bir kaç renkli bilezik ve biraz fazla yüzükten zarar gelmez gibi. Hele ki rengarenk, cıvıl cıvıl aksesuarlar bu kadar trend olmuşken yazın hakkını vermek gerek. Tabi dengeyi korumak şartıyla..

Sevgiyle kalın.

Berna Yenigün
[email protected]

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yöneticisi, BordoRuj.com Kurucusu