Tırnaklarda Pigmentasyon ve Boyutlama – Nail Art

Tırnaklarda Pigmentasyon

Tırnaklarda Pigmentasyon ve Boyutlama – Nail Art

Tırnaklarda Pigmentasyon : Bakımlı el ve oje takıntısı olanlara yeni bir takıntı sebebi daha çıktı kızlar. Çiçekli, böcekli, desenli rengarenk tırnaklar derken şimdi de böyle ayna gibi parlayan tırnaklar mı dersiniz, üzeri ilginç ilginç kabartmalı tırnaklar mı dersiniz… Ben daha o çiçekli olanları tam beceremiyorum. Ama bu tırnakları da görünce de insan bir heveslenmiyor değil.

Tırnaklarda Pigmentasyon

Tırnaklarda Pigmentasyon

Tırnaklarda Pigmentasyon :

Bu pigmentasyon işlemini evde yapmak için biraz zor gibi. Tırnaklara baz olarak sürülen katın üzerine yoğun pigment dökülüyor ve fazlası alındıktan sonra son kat ile kapatılıyor. Evde uygulamak isteyenlere bulaşmasını önlemek için latex koruyucu oje yardımcı olabilir sanıyorum.

Bir de yine yoğun katların üstüne tam kurumadan yapılan tırnak boyutlandırma işlemi var ki akıllara zarar. Bence tam sabır işi ama sonuç çok güzel oluyor.

Tırnak Boyutlandırma

Ülkemizde nail art stüdyoların yeterince yaygın olmaması çok kötü bence. Evde yapabilen var yapamayan var ☺ Ben yine sadece resimlere bakıp nude ya da bordo ojelerime geri döneyim en iyisi..

Sevgiyle kalın 🍀

Berna Yenigün
[email protected]

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yöneticisi, BordoRuj.com Kurucusu