En Kalıcı Bordo Ruj Markaları – Mutlaka Denemelisiniz

En Kalıcı Bordo Ruj Markaları

En Kalıcı Bordo Ruj Markaları – Mutlaka Denemelisiniz

En Kalıcı Bordo Ruj Markaları: Bordo ruj sürmek biraz cesaret işi ama çok da şık duruyor bence. İlk sürüldüğünde tabii. Ne yazık ki bir süre sonra ilk andaki etkisini yitiren bir renk. Sürekli tazelemek gerekiyor. Bununla birlikte, bordo gibi koyu bir tonda ruj tercih ettiyseniz, makyajınızın geri kalanının nötr tonlarda olması gerekiyor. Daha dengeli ve dudakları ön plana çıkaran makyajın sırrı dengede gizli. Ruju sürdükten sonra kalıcılığını arttırmak için ince bir kat pudralamak ve üzerine bir kat daha ruj sürmek eski bir makyaj hilesi. Ancak bu rujlarda böyle bir işleme gerek kalmıyor. Hepsi birbirinden kalıcı bordo ruj markaları ve 2017’nin en çok satan favori rujları… Benim favorim ise 8 numara. Her rengi ayrı güzel ve fiyatı uygun.

En Kalıcı Bordo Ruj Markaları:

 

1. MAC Matte Lıpstıck – Dıva

Mac Diva

Mac zaten başlı başına bir ruj efsanesi. Kullandığım hiç bir rujunda hayal kırıklığına uğratmadı. Zengin ve yoğun rengiyle ayrıca pürüzsüz yapısıyla oldukça kalıcı bir ruj, Diva.

2-Nars Audacıous:

Nars Audacious

Tek katta inanılmaz bir hacim ve kalıcılık sağlıyor. Kremsi bir dokusu var ve yumuşak bir şekilde kayıyor, dudakları nemlendiriyor. Bağımlısı olabilirsiniz.

3. Bobbı Brown Kremsi Mat Lıpstıck – Red Carpet

Bobbi-Browns-Creamy-Matte-Lipstick-Red-Carpet

Tam bordo demek doğru olmaz aslında, daha çok vişne çürüğü denilebilir. Kremsi ve mat olmasının yanı sıra nemlendirici özelliği de var. Bu sayede zengin, pürüzsüz bir etki bırakıyor.

4. Chanel Rouge Allure – Pırate

Chanel-Rouge-Allure-Pirate

Yeni nesil Rouge Allure dudaklar için rujdan daha fazlası adeta tedavi. Süper ince pigmentler içeren formülü anlatılmaz yaşanır cinsten.

5. NYX Jumbo Dudak Kalemi – Deep Red

NYX-Jumbo-Lip-Pencil-Deep-Red

Rujun kalıcılığını arttırmak için dudak kalemi kullanıyorsanız tam size göre bir tercih. İkisi bir arada. Mineral yağlı formülü sayesinde dudakların nemini koruyor. Günlük kullanım için mükemmel. Çantana at çık cinsten bir ruj.

6. Lakmé Absolute Matte – Maroon Magıc

Lakmé-Absolute-Matte-Maroon-Magic

Ambalajı kendinden güzel bir ruj. Dudakların üzerinde pürüzsüzce kayıyor ve uzun saatler boyunca ilk sürüldüğü andaki kadar canlı kalıyor.

7. Maybellıne Color Sensatıonal Velvet Matte – Mastro 400

Maybelline-Color-Sensational-Velvet-Matte

Sıvı rujlar arasında matlık ve kalıcılık olarak açık ara önde bence Maybelline. Fırçasının formu sayesinde  sorunsuz kayan bir sürümü var ve kesinlikle kuruluk hissi vermiyor.

8. Pastel Daylong Lıpcolor Kıssproof 19

PastelDaylongruj19_

Efsane mi desem ne desem bilemedim. Pastel bile bu rujun bu kadar tutulacağını tahmin etmemiş olsa gerek ki ruj genelde stoklarda olmuyor. Stoklara her girişinde de fiyatı yükseliyor. Eğer olur da bulursanız bence yedekli alın. Sanırım yakında kara borsa olacak Pastel Daylong serisi.

Ben buraya en sevdiklerimi yazdım ama dediğim gibi 8 numara Pastel favorim. Sizin de deneyip memnun kaldığınız bir marka varsa yoruma yazın. Birlikte değerlendirelim.

Sevgiyle kalın 💄

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.

Berna Yenigün
[email protected]

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yöneticisi, BordoRuj.com Kurucusu