Destek Acıbadem Sütü | Bunu Denedim

Destek Acıbadem Sütü | Bunu Denedim

Destek acıbadem sütü: Az veya çok  hepimiz makyaj yapmayı seviyoruz. Biliyorsunuz benim de kendim hazırladığım ev yapımı göz makyaj temizleyicisi tarifim var. Ama tam zamanlı çalışmaya başladığımdan beri bu tarz tarifleri yapmaya eskisi kadar fırsat bulamayabiliyorum. Bu nedenle göz makyajımı temizlemek için mümkün olduğu kadar doğal olan bir ürün arayışına girdim. Bir süre tatlı badem yağı kullandım. Aynı zamanda kirpiklerime de faydası oldu. Ancak tatlı badem yağının da şöyle bir olayı var: Makyajı çok güzel temizliyor ancak bıraktığı yağlı his doğal olarak çok fazla. Sürdükten sonra göz çevresi kremi için biraz beklemek gerekiyor ve ben hep unutuyorum.

IMG_20180909_161605_065

Destek Acıbadem Sütü

Destek Acıbadem Sütü Kullanımı:

Geçenlerde sürekli alışveriş yaptığım aktarıma uğradım. Losyon tarzı daha hafif bir şey var mı diye sormaya. Sorgusuz acıbadem sütü dedi ve bu markayı tavsiye etti. Aslında acıbadem sütünün iyi geldiğini ben de biliyorum ama unutmuşum işte ne zamandır almadığım için. Bir ayı geçti kullanıyorum ve çok memnunum. Pamuğa çok az damlatıyorum ve gözlerimi yavaşça siliyorum. Losyon gibi kaygan ve yumuşacık. Ve pamuğa hiç kirpiğim gelmiyor. Hemen arkasından gülsuyu ile yaptığım toniği sürüp kreme geçebiliyorum. Eğer siz de benzer bir arayıştaysanız kesinlikle tavsiye ederim.

Resimde aynı markanın hint yağını da görüyorsunuz. Onu da kaşlarım için kullanıyorum. Ne faydası var derseniz daha önce okumayanlar ev yapımı kaş maskesi tarifime bakabilirler.

Merak edenler firmanın instagram adresi için buraya internet sitesi içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Son not: Reklam değil tavsiyedir ✅

Sevgiyle kalın 💕

Berna Yenigün
[email protected]

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yöneticisi, BordoRuj.com Kurucusu