Dermokil Maske Yorumu |Bunu Denedim

Dermokil Maske

Dermokil Maske Yorumu |Bunu Denedim

Dermokil Maske Yorumu: Üç yıla yakın bir zaman oldu, burada kendim evde yaptığım  güzellik tariflerini paylaşıyorum. Ancak benim de hazır ürünleri kullanmışlığım oluyor tabi 😊 bunlardan biri de dermokil maske.

İçeriğine çok güvendiğim bir marka öncelikle. Adı ne ise kendi de o. Hassas bir cildim olmasına rağmen irritasyon yaşamadım.

Dermokil maske uygulanışı:

Karma bir cilt yapım var ve normalden fazla yağlandığını hissettiğim zamanlar nar özlü olanı kullanıyorum. Duştan sonra göz çevresi hariç bütün yüzüme uyguluyorum. Saçımı tarayıp giyinme kadar kuruyor. Daha sonra ılık suyla ovalayarak yıkıyorum. Cildi temizliyor, aşırı yağlanma ve sivilceler ve siyah noktalarla savaşıyor. Bana göre derinlemesine temizlik için haftada bir gün uygulamanız yeterli.

Diğeri ise e vitaminli yapılandırıcı bakım. Her ikisi de kısa sürede uzun vadeli bakım sağlıyor. Temizlik ve arınmışlık hissi veriyor. Kokusunu da seviyorum, sonuçta kille çok fazla haşır neşir olan biri olarak beni rahatsız etmemesi normal.

Ev yapımı kil maskeleri ve kil çeşitlerinin faydalarını merak edenler buraya tıklayabilirler. Benim zamanım yok hazır bir ürün istiyorum ama doğal ve güvenilir de olsun istiyorum diyorsanız bu maske tam size göre.

Merak edenler markanın instagram adresi için buraya tıklayabilirler.

Son not: Reklam değil tavsiyemdir 💕🍏

Sevgiyle kalın 🌸

Etiketler »
, ,
Berna Yenigün
[email protected]

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yöneticisi, BordoRuj.com Kurucusu