Nutralen Propolis Krem |Bunu Denedim

Nutralen Propolis Krem |Bunu Denedim

Nutralen Propolis Krem ve Kişisel Bakım Ürünleri:  Propolisi siz de duymuşsunuzdur mutlaka. Bu aralar propolise kafayı takmış durumdayım ve uzunca bir yazının konusu olacak kendileri çok yakında. Daha yazısını yazmaya fırsatım olamadan bir süredir merak ettiğim Nutralen Türkiye ürünlerini deneme fırsatım oldu. Öncelikle eczanelerde satılıyor olmaları ve içeriğinde çoğunlukla Propolise yer veriyor olmaları dikkatimi çok çekti. Biliyorsunuz doğal ürünlere karşı ciddi bir yönelimim var uzun zamandır ve ambalaja girmiş ürünlerin doğallığı bana pek de inandırıcı gelmiyor. Sonuçta raf ömrünü uzatmak için bazı koruyucu kimyasallarla bir araya geliyorlar mecburen.

Ancak Nutralen Türkiye firmasının bana denemem için gönderdiği 7 farklı ürün bu algımı en başta ambalajıyla biraz olsun yıkmayı başardı. O doğadan kopmuş hissi veren kraft kağıt kutuları çok sevdim diyebilirim.

Denemem için gönderilen  Nutralen Propolis Krem ürünleri:

  • Propolis Masaj Kremi
  • Insta Cilt Bakım Kremi
  • Propolis Ağız Spreyi
  • Ter Kokusu Önleyici Sprey Deodorant
  • Lip Balm
  • Intim Jel
  • Intim Sprey

Ürünlerin hepsi birbirinden güzel ama içlerinden birkaç tanesi bana göre özel ilgiyi fazlasıyla hak ediyorlar. Öncelikle intim ürünler kullanma alışkanlığım olmadığından sadece yapılarına ve içeriğine baktım ancak denemediğim için yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Gelelim özel ilgiyi hak edenlere:

Bunlardan birincisi ter kokusu önleyici sprey deodorant, bir kere kokusu muhteşem. İtici gaz içermiyor, alüminyum ve paraben içermiyor, gluten içermiyor, paraben içermiyor içerik açısından doğala en yakın deodorant diyebiliriz. Ağız spreyi de aynı şekilde, ferahlık ve temizlik hissi on numara.

Hele masaj kremi efsane kızlar. Benim gibi ara ara bel ağrısı problemi yaşıyorsanız mutlaka bir bakın bence. Elime değen kremi yanlışlıkla dudağıma değdirdim ve dudağım anında uyuştu, anestezik bir etkisi var resmen. Krem içeriğinden kendi internet sitelerinde şöyle bahsediliyor: [su_quote cite=”http://www.nutralen.com.tr/anasayfa/nutralen-urunleri/propolis-krem/”]Aloe Vera Jel, Echinacea Purpurea Extract, Melissa Officinalis Leaf extract, Ihlamur, Kekik, Nane ve Okaliptus Ekstractlarından oluşan karışımdır. Bu karışımda bulunan Propolis ve diğer bitkisel ekstraktlar cildin rahatlamasını sağlar.[/su_quote]

Nutralen Propolis Krem

Nutralen Propolis Krem

Bir de cilt bakım kremi var yoğun merhem kıvamında. Özellikle kışa girdiğimiz şu günlerde soğuktan etkilenen hassas ciltler için birebir olacağını düşünüyorum. Sarı kantaron yağı, buğday tohumu yağı, cadı fındığı yağı ve daha neler neler var içinde.

 

Ben yanılıp yüzüme de sürdüm ertesi gün bir kaç sivilceye usulca merhaba dedim, bana biraz ağır geldi sanırım. Siz de yüzünüzde kullanacaksanız kuru bölgelere öncelik verin. Benim T bölgemde ters tepti ama oldukça kuru olan yanaklarıma da çok iyi geldi. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim ürünler kısacası…

Firmanın instagram sayfasını merak edenler buraya internet sitesine bakmak isteyenler buraya tıklayabilirler.

Sevgiyle ve doğal kalın 💕🍀

Berna Yenigün
[email protected]

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yöneticisi, BordoRuj.com Kurucusu