Kırışıklıklar için Solucan Kremi

Kırışıklıklar için Solucan Kremi

Kırışıklıklar için Solucan Kremi : Solucan deyince sizin de içiniz bir tuhaf oluyor değil mi? Hemen Kleopatrayı düşünün. Kadın güzellik uğruna neler neler sürmüş, nerelerden ne kumlar ne tuzlar getirtmiş. Biz solucan özü kullanmışız çok mu ? Tubalife diye bir firma var. Yerli ve helal sertifikalı. Solucan bankacılığı diye bir projeleri var. Bunun yanı sırada solucan sölomundan formüle edilmiş krem serileri var.

Benim bu firma ve ürünleri ile tanışmam TubaLife yetkilisi Mustafa Bey sayesinde oldu. Doğal ürünlere olan merakımı fark eden Mustafa Bey şiddetle solucan serisini denememi önerdi. İnstagram sayfasını (yazının sonunda sayfanın linki var ) incelediğinizde kullananların öncesi ve sonrası fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Doğal olarak ben de ilk iş sayfayı ve kullananların yorumlarını incelemeye başladım ve ürünü denemeye karar verdim.

Peki nedir solucan sölom sıvısı?

Bu soruya en net cevabı firmanın kendi sitesinden alıntılayarak vermek daha doğru olacaktır diye düşünüyorum:

İsviçreli bilim adamları yaptıkları araştırmalar göre, soğuk iklimlerde yaşayan solucanların vücutlarından salgıladığı enzimler, insan bünyesinde harikalar yaratıyor. Son yıllarda kozmetikte kullanılmaya başlayan solucan kremi, tamamen özel yöntemlerle solucanların vücutlarında salgıladığı , onların sert toprak zeminlere bile girmesini sağlayan jel kıvamındaki sıvı, binlerce solucandan toplanarak multi vitaminler desteklenerek, anti-aging kremi olarak kullanıyor. 28-35 yaş arası kadınların korkulu rüyası kaz ayağı ve T bölgesi problemlerini sıfıra indiren bu ürün, 35-50 yaşındaki insanların yaşlanma problemlerini % 80 varan oranlarda azaltıyor. Ciltte beliren güneş lekesi, siyah noktalar da bu krem sayesinde tarihe karışacak.-

Mustafa Bey’in önerisiyle +35 yaş  🙄  kırışıklıklar için solucan kremi ile başladım.

Kırışıklıklar için Solucan Kremi :

İlk başta söylemeliyim ki ürün emsallerine göre biraz pahalı gibi gözükse de inanılmaz bereketli bir ürün. İlk kullanımda biraz acemilikten biraz da tez canlılıktan bütün yüzüme sürdüm. Özellikle yanaklarımda kuruluk hissi yaptı. Daha sonra Mustafa Bey’in tavsiyesi ve internet sitelerini incelemem sonucu önce alın, göz çevresi ve dudak kenarlarıma kremi sürüp bir 10 dakika bekleyip daha sonra her zamanki nemlendiricimden uyguladım. Ne yazık ki öncesi ve sonrası görüntü almak aklıma gelmedi. Ama yaklaşık 3 haftalık bir kullanım sonucunda özellikle alnımda yeni yeni belirmeye başlayan mimik çizgilerimde  gözle görülür bir azalma oldu. Kaldı ki dediğim gibi ürün çok bereketli daha kavanoz yerinden kıpırdamadı. Böyle giderse rahat 6 ay kullanırım gibi geliyor.

Kremin yapısı slikonlu primer gibi

Çok hafif pütürlü ama asla kokusu yok. Sürdüğünüz zaman kesinlikle yağlı ya da yapışkan bir his bırakmıyor. Sadece biraz nemlendirici istiyor üstüne. Bu kadar kısa zamanda bu kadar gözle görülür sonuç beklemiyordum açıkçası. Hemen aklıma gelmedi ama alnımın en azından şu anki halini fotoğrafladım, bir süre sonra sonrası olarak da fotoğraflayıp bu yazıyı güncellemeyi düşünüyorum.

Ürünü denememe olanak sağlayan Mustafa Bey’in instagram sayfasını incelemek isterseniz buraya internet sitesinden detaylı bilgi almak ya da üye olarak satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgiyle kalın 💕