Yeni Yıl Yeni Umutlar | Senden Çok Şey Öğrendik 2020!

Yeni yıl

Yeni Yıl Yeni Umutlar | Senden Çok Şey Öğrendik 2020!

Yeni yıl, yeni umutlar: Eskiyen ömrümüzde şimdi bize geçen zamanın unutulmaz sancısı kalıyor…
Koca bir yıl geçti…Günümüzden…Gecemizden…Ömrümüzden…
Çok zorlu bir yılı geride bırakıyoruz. Acısı da oldu, mutluluğu da…hüznü de oldu, neşesi de…
Hiç birimizin yaşamadığı, bizleri derinden etkileyen salgın hastalık hayatımıza dahil oldu. Bununla birlikte sosyal ilişkilerimizin ve dostluklarımızın yeni bir formata büründüğü bir hayatı deneyimledik, deneyimliyoruz. Artık daha mesafeli ve sanal ortamlarda buluşuyor, eski samimiyetlerimizi özlüyoruz. Her ne kadar mesafeler aramıza girse de gönül bağlarımızı koparmıyoruz.

Herkesin ortak bir şekilde yaşadığı bu zorluklarla yeni bir yıla girsek de, tazelenmiş umutlarla ve inancımızla mutlu bir geleceğe doğru yürümeliyiz. Devirdiğimiz bir yıla yayılan olumsuzlukları geçmişe gömerek, yeni bir yılda yeni hayallerin tohumlarını atarken bu yılın bize öğrettikleriyle artık daha da güçlüyüz. Yaşadığımız sancılı süreçleri aşarken yanımızda olan ailemizle birlikte yeni yılın güzelliklerini birlikte kucaklamalıyız.

Yeni yıl …

Bu yeni yılın bizleri ideal zamanı beklemeye mecbur eden kararlardan, uğruna emek harcadığımız doğru hedeflere köprü olmasını diliyor, hayallerimizi gerçekleştirme fırsatı sunabilmesi umuduyla herkese mutlu yıllar diliyorum.
2021 yepyeni bir nefes olsun, huzur getirsin, iyilik ve sevgi akıtsın ruhlarımıza… Senden çok şey öğrendik 2020!

DUYGU ÇİLİNGİR
Sosyolog & Aile Danışmanı

Bize Instagram’dan ulaşmak için tıklayın. 

Duygu Çilingir
[email protected]

Sosyolog- Aile, Evlilik ve İlişki Danışmanı